W obecnych czasach ludzie coraz bardziej dbają o higienę osobistą. Bardzo rzadko zdarza się wyczuć od kogoś nieprzyjemną woń, a jeśli tak się dzieje, to jest to osoba bezdomna, lub jakiś robotnik budowlany. Budowlańcy muszą niestety włożyć w swoją wielogodzinną pracę mnóstwo wysiłku, więc są w pewnym stopniu usprawiedliwieni. Mniej dbają o siebie także single, czyli osoby, które nie mają żadnego partnera i wydaje im się, że są zwolnione z mycia się codziennie. Jest to tak jakby zamykanie się w sobie i poddawanie się oraz podejście, że przecież i tak się z nikim nie spotykam, więc po co mam się myć.

Spotkałem się z takim podejściem kilka lat temu, mieszkając w jednym z dużych miast z chłopakiem, który był bardzo zapuszczony i ciężko było do niego dotrzeć. Na szczęście dla większości społeczeństwa takie podejście jest niemożliwe i ludzie starają się o siebie dbać. Wielu z nas często zastanawia się jak golić miejsca intymne i jak robić to na tyle efektywnie, by nie zaciąć się w tak delikatnym miejscu. Czasem bowiem może się to od pośpiechu przydarzyć każdemu i kto nie miał nigdy takiej sytuacji, niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja na szczęście w okolicach intymnych nie zaciąłem się nigdy, gdyż zawsze staram się to robić bardzo powoli i używam do tego pianki, ale zdarzyło mi się kilka razy zranić w okolicach ust.

Mam niestety dość bujne wąsy i brodę i muszę się golić co 2 dni, jest jak więc widać ogromna szansa, że raz na jakiś czas maszynka zrobi mi z pomocą mojej nieudolności jakiegoś małego psikusa. Wszystko najczęściej wychodzi z pośpiechu i braku chwilowej koncentracji. Jesteśmy zabiegani i prawie zawsze się gdzieś śpieszymy, a jak wiadomo pośpiech nie jest zbyt dobrym doradcą i z reguły wychodzi nam on na minus, niż na plus. Doradzam więc każdemu, by nie golić okolic bikini w pośpiechu i postarać się znaleźć na to zawsze trochę więcej wolnego czasu. Da nam to dużo większą pewność, że nie zatniemy się i że nie będziemy wyglądać, jak po bijatyce pod klubem, lub walce z psem.

www.prezentbox.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here