W dzisiejszych czasach społeczeństwo kładzie bardzo duży nacisk na szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Dzisiaj znajdziemy złotym środek na to jak schudnąć z ud. Każdy z nas chce dobrze wyglądać, być atrakcyjnym, być zdrowym i czuć się dobrze na co dzień. Wielu ludzi chce zrzucić kilka kilogramów ale nie wie jak się za to zabrać. Bardzo ciężko jest ukierunkować spalanie tłuszczu punktowo, ponieważ tłuszcz w naszym organizmie spala się na całej powierzchni ciała równomiernie, jednakże jest kilka sprawdzonych rad, które mogą pomóc nam schudnąć na udach.

Pierwsza z rad będzie tyczyła się ćwiczeniom, ponieważ to głównie dzięki ćwiczeniom zrzucimy zbędne kilogramy ale nie tylko dzięki nim. Jeśli chcemy schudnąć z ud będziemy musieli wykonywać ćwiczenia angażujące w dużym stopniu mięśnie ud, czyli między innymi przysiady. Różne rodzaje przysiadów angażują w większym lub mniejszym stopniu uda, łydki itd. Bardzo pomocnym przy spalaniu tłuszczu jest bieganie, więc ono też powinno się znaleźć w naszym planie treningowym.

Drugim bardzo ważnym filarem naszego odchudzania będzie dieta, i jej przestrzegania, oraz przestrzeganie czasu spożywania jedzenia. Przy odchudzaniu dobrym posunięciem jest picie szklanki wody przed każdym posiłkiem. Woda nie ma kalorii, a zajmie miejsce w żołądku, przeznaczone na jedzenie czyli zjemy mniej. Bardzo dobrze sprawdza się picie herbaty, zwłaszcza zieloną, jest to wspaniałe źródło przeciwutleniaczy. Zielona herbata zawiera około dziesięć razy więcej polifenoli niż większość innych warzyw i pomaga organizmowi chronić komórki przed wolnymi rodnikami. Co najważniejsze, herbata zawiera 1-2 kalorii na litr, co oznacza że bardzo ciężko będzie nam od niej przytyć nawet pijąc ją w dużych ilościach. Dieta powinna być bogata w naturalne, nieprzetworzone produkty. Powinniśmy jeść dużo brązowego ryżu, nieprzetworzone ziarna, chude mięso, ryby, fasolę, orzechy, dużo owoców i warzyw, do każdego posiłku powinniśmy jeść własnoręcznie zrobioną sałatkę, produkty mleczne też są mile widziane, natomiast unikamy fast food’ów, słodyczy, ciast.

Podsumowując, nie wiesz jak schudnąć z ud? Ciężki trening oraz dobrana pod Ciebie dieta powinny dać sobie radę z kilkoma kilogramami nadwagi.

workshopofnature.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here