Steam to platforma internetowa, która skupia graczy lubujących się w grach wieloosobowych online. To również miejsce, gdzie skupia się cała społeczność fanów gier. Steam umożliwia zakup gier i dodatków, wspólną grę z innymi internautami, oraz branie udziału w różnego rodzaju rywalizacjach. W internecie można znaleźć wiele interesujących i pomocnych poradników do poruszania się po Steam. W tym artykule między innymi dowiesz się o tym, jak zmienić język na Steam.

Co to jest Steam?

jak zmienić język na steamCzy właściwie jest Steam? To nic innego jak platforma cyfrowa służąca do gry wieloosobowej. Pełni również funkcję platformy społecznościowej. Zrzesza przede wszystkim społeczność graczy komputerowych. Mogą oni uczestniczyć wieloosobowych rozgrywkach, a także handlować różnymi przedmiotami, elementami ekwipunku, punktami, które to wykorzystywane są w określonych grach. Steam jest więc bardzo istotną platformą dla wszystkich miłośników gier, którzy również szukają kontaktu z innymi graczami. Tutaj można również podyskutować o grach, dowiedzieć się o planowanych najnowszych wydawnictwach, czy też wyrazić swoją opinię na temat danej gry. Aby jednak dobrze poruszać się na tej platformie, warto abyśmy mogli korzystać z polskiej wersji językowej. Oczywiście o ile nie znamy języka angielskiego.

Jak zmienić język na Steam?

Jak zmienić język na Steam na polski? Sprawa jest dość prosta. Przede wszystkim w pierwszej kolejności musimy zalogować się na swoje konto. Następnie musimy wejść w ustawienia i tak możemy wybrać język, który chcemy używać na platformie Steam. Podobnie musimy postąpić, kiedy chcemy zmienić język angielski i ustawić język polski. Wówczas musimy wejść w „settings” i ustawić język na „Polish”. Jak więc widać sprawa jest bardzo prosta i wręcz intuicyjna. Nie musimy się jakoś specjalnie nad tym głowić i bez wątpienia każdy sobie z tym poradzi.

Dzięki temu możemy brać udział w rozgrywce oraz poruszać się po menu gry w języku, który doskonale znamy. To znacznie ułatwi nam całą zabawę. Oczywiście na Steam można ustawić wiele różnych języków. Dla graczy z Polski dostępne są nie tylko język ojczysty i angielski, ale również wiele innych, jak na przykład język rosyjski. Oczywiście dla graczy z Polski najlepszym rozwiązaniem będzie wybór języka polskiego.

Jak zmienić nick na Steam?

Zmiana języka na Steam to nie jedyne problemy z jakimi borykają się gracze internetowi. Często również zastanawiają się oni w jaki sposób można zmienić nick na tej platformie. Jednak jak się okazuje czynność ta jest niezwykle prosta. Co należy zrobić, aby zmienić nick na Steam? Wystarczy zalogować się na naszym profilu, wejść w jego edycję, a następnie w ustawieniach w miejsce starej nazwy wpisać zupełnie nowy nick. Jak więc widać tego rodzaju zadanie nie powinno sprawić nam zbyt dużej trudności. Nie wymaga z pewnością jakiejś zaawansowanej wiedzy. Wszystko jest tutaj całkowicie intuicyjnie i każdy bez problemu sobie z tym poradzi.

Gry za darmo na Steam

jak zmienić język na steamCo ciekawe na Steamie można również pograć całkowicie za darmo. Jak już jesteśmy zalogowani na swoim profilu, wystarczy, że znajdziemy zakładkę „Free to play”. W tym miejscu możemy znaleźć całkowicie darmowe gry oferowane na Steam. Są to nie tylko gry w systemie multiplayer, ale również duży wybór gier jednoosobowych. Gry te często mają również bardzo rozbudowany system dodatków. Jak więc widać, aby rozpocząć przygodę ze Steamem nie trzeba wydawać pieniędzy na gry. Możemy rozpocząć od darmowej oferty i cieszyć się z pasjonującej rozgrywki. Wybór jest tutaj naprawdę duży i z pewnością każdy gracz znajdzie coś interesującego dla siebie, zgodnego ze swoimi preferencjami.

Jakie najciekawsze gry za darmo można upolować na Steam? Przede wszystkim gracze mają duży wybór gier akcji. Dobrym przykładem może być choćby bardzo popularna gra Team Fortress 2. Oczywiście jeśli będziemy swoją grę chcieli urozmaicić o różne dodatki, będziemy musieli jednak sięgnąć do kieszeni. Nowe elementy ubioru, czy też lepszą broń można zwyczajnie kupić. Jednak sama gra jest oczywiście całkowicie darmowa.

Udostępnianie gier na Steam

Z poziomu swojego konta na Steam możemy również udostępniać zakupione przez siebie gry swoim znajomym, czy też rodzinie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie zdobywać punkty i osiągnięcia w ramach jednego systemu. Do świetna forma rozrywki dla rodziny i znajomych. Dzięki temu spędzicie wiele godzin na wspólnej zabawie.

Jak aktywować grę spoza Steama?

Trzeba również wiedzieć, że na platformie Steam można również aktywować gry spoza niej. Jak to zrobić? Jak zagrać na Steam w grę zakupioną w formie pudełkowej? Będzie nam do tego potrzebny odpowiedni klucz, który znajdziemy w instrukcji gry. Klucz ten będzie trzeba wpisać w odpowiednim momencie instalacji gry na Steamie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here