Wiele kobiet boryka się z problemami dermatologicznymi natury bardziej estetycznej niż zdrowotnej. Zwykle od ich korekcji zaczynają się wizyty w salonach medycyny estetycznej.

Usuwanie blizn i znamion

Blizny na twarzy powstałe wskutek trądziku młodzieńczego sprawiają, że skóra wydaje się być porowata, stara i zmęczona. W rzeczywistości komórki skóry należy pobudzić przez odpowiednie techniki do produkcji kolagenu, który wy.pełni ubytki – to właśnie stosuje się w Esteti-Med, osiągając rewelacyjne efekty widoczne gołym okiem już po jednej sesji!

Przebarwienia skóry powstające na skutek różnych czynników mogą doprowadzić do trudności w codziennym malowaniu się i nie wyglądają zbyt dobrze. Zaleca się więc przed każdym zabiegiem kosmetycznym czy odmładzającym w Esteti-Med peeling chemiczny, który złuszcza naskórek, odżywia i odświeża skórę, a także wyrównuje jej koloryt.

Nowoczesne zabiegi na twarz

Usuwanie zaczerwienień i pękających naczynek jest dużo prostsze dzięki zabiegom laserowym wykonywanym w Esteti-Med. Dzięki nim zaczerwienienia na twarzy nie są tak widoczne, a naczynka wchłaniają się. Mezoterapia igłowa czy dermapen to z kolei zabiegi odmładzające, które dają bardzo cenny efekt jędrniejszej skóry bez zmarszczek, bez korzystania ze skalpela czy inwazyjnych metod.

Wykorzystanie zabiegów lekarskich, takich jak wypełniacze twarzy, lifting, czy nici chirurgicznych poprawiających owal twarzy, jest cenną wizytówką Esteti-Medu. Zabiegi wykonują profesjonalni lekarze z dużym doświadczeniem, którzy nie tylko poprawnie wykonują zabiegi bez powikłań, ale także potrafią wyperswadować dany zabieg, jeśliby miał się on odbyć na niekorzyść pacjentki, na przykład pozbawiając ją naturalnej mimiki twarzy. Wysokie kwalifikacje specjalistów pracujących w salonie to powód do dumy – dzięki temu każdy pacjent ma pewność, że trafia w najlepsze możliwe miejsce i wyjdzie z salonu piękniejszy niż kiedykolwiek.

Uroda w zasięgu ręki

Mieszkanki Warszawy mogą skorzystać z dogodnej lokalizacji Esteti-Medu, usytuowanego w samym centrum stolicy. Jest to olbrzymia wygoda, ponieważ z zaplanowanego zabiegu można skorzystać choćby w drodze z pracy, czy w dniu wolnym, dzięki wygodnemu dojazdowi do centrum.

Na stronie https://www.esteti-med.pl/ można zapoznać się z aktualnymi cennikami ofert, a także z obowiązującymi w salonie promocjami. Dzięki tym obniżkom można skorzystać z większej ilości zabiegów z korzyścią dla siebie i swojego wyglądu. Można również zaoszczędzić pieniądze na zabiegach kosmetycznych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here