Przedszkole i szkoła wielu dorosłym osobom kojarzą się z rozłąką z rodzicami i koniecznością codziennego przesiadywania w pustych i smutnych pomieszczeniach. Dlatego w momencie, gdy ich pociecha wymaga opieki przedszkolnej, długo zastanawiają się na tym, czy przypadkiem nie zrezygnować z pracy. Jednak w przeciągu kilkunastu lat, oblicze wielu placówek edukacyjnych zdecydowanie się zmieniło. Przyczyniły się do tego liczne remonty pomieszczeń oraz sposób ich wyposażenia. Na rynku zaczęły być dostępne robiące wrażenie na dzieciach i dorosłych, wysokiej jakości naklejki.

Naklejki przydatne w utrzymaniu porządku w szkole lub w przedszkolu

Profesjonalny sprzęt drukarski, nietuzinkowe pomysły oraz wielka pasja sprawiły, że firma Akatja cieszy się ogromną popularnością w swojej branży. Obok oferty firmy, która dostępna jest pod adresem internetowym: https://akatja.pl/, nikt nie może przejść obojętnie. Oferowane produkty przyciągają wzrok osób w każdym wieku.

W asortymencie sprzedawcy znajduje się szeroki wybór artykułów, które pozwalają na utrzymanie w budynku porządku i czystości. Są przy tym eleganckie i trwałe. W opcji są naklejki na ściany, drzwi, podłogę oraz schody. Naklejki pomagają w poruszaniu się po obiekcie. Można na nich umieścić nazwy grupy przedszkolnej (np. Biedronki, Stonogi, Krasnale) lub poszczególnych pomieszczeń (np. sala zabaw, kuchnia, szatnia, WC, sala językowa, sala matematyczna, sala chemiczna, pokój nauczycielski, sala gimnastyczna, biblioteka, pomieszczenie gospodarcze).

Dużą popularnością cieszą się także naklejki z treściami przywołującymi do odpowiedniego zachowania, czyli zawierające napisy i grafiki wzywające do ciszy, mycia rąk, informujące o zakazie biegania lub konieczności wyłączenia telefonu, a także tabliczki przypominające o tym, że obiekt jest monitorowany. Warto wiedzieć, że Akatja proponuje możliwość zamówienia próbek swoich produktów. Dzięki temu można osobiście przekonać się, że są zrobione z najwyższą jakością i starannością o szczegóły.

Naklejki edukacyjne dla szkół i przedszkoli

Dzięki naklejkom edukacyjnym można w przystępny i atrakcyjny sposób przekazać dzieciom i młodzieży wiele treści o charakterze naukowym. W sprzedaży dostępne są naklejki pozwalające, między innymi na naukę obsługi zegarka, hymnu Polski, tabliczki mnożenia.

Akatja.pl to dobre miejsce do zakupu tablic służących do nauki języków obcych. Wachlarz tego typu produktów obejmuje naklejki w kilku językach (np. angielski, niemiecki, rosyjski), których treść dotyczy, np. odmiany czasowników, nauki części ciała, nauki miesięcy w języku obcym. Godne polecenia są także naklejki i maty edukacyjne, które umieszcza się na przedszkolnej lub szkolnej podłodze (np. gra w klasy, tor wyścigowy, kodowanie, labirynt, chińczyk).

Naklejki motywacyjne dla szkół i przedszkoli

W bogatej ofercie naklejek znaleźć można również te, których zadaniem jest motywacja młodych ludzi i dodanie im pozytywnej energii. Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno naklejki ścienne, jak również takie, które można przykleić na ubranie dziecka.

Naklejki motywacyjne na ścianę to zazwyczaj produkty ze słynnymi cytatami lub wartościowymi zwrotami. Równie dobroczynny przekaz posiadają winylowe naklejki na odzież. Umieszczono na nich bajkowe grafiki i napisy o treści: Doskonale, Fantastycznie, Znakomicie, Dobra praca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here