Program hanzilla.pl stanowi idealne narzędzie do nauki chińskich znaków. Dzięki niemu nauka chińskiego wyda Ci się dziecinnie prosta. Hanzilla jest programem niezwykle intuicyjnym. Podczas rysowania chińskich znaków na bierząco dostarcza podpowiedzi oraz dba o korektę porządku rysowania. Dzięki programowi nauczysz się znaczenia słów jak również odpowiednich tonów wymowy. Automatyczne harmonogramowanie przeglądu postępu w nauce pomaga weryfikować jak dużo się nauczyliśmy i co jeszcze musimy poprawić. Program stanowi idealne narzędzie uzupełniające, które z powodzeniem możemy stosować równolegle z innymi metodami nauki języka chińskiego. Nie ogranicza on a wręcz pozwala na czerpanie z innych zródeł wiedzy dzięki czemu nasz rozwój jest wszechstronny i niczym nie ograniczony.
Program będzie skupiał cała bazę chińskich znaków na podstawie już istniejących słowników. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć naukę na książce którą sam wybierzesz. Mowa tu oczywiście o książkach do nauki języka chińskiego. Aby jak najbardziej ułatwić nauke użytkownikowi, przed rozpoczęciem korzystania z programu należy po prostu wybrać książkę z której chcesz się uczyć. Hanzilla wczyta wszystkie znaki, słowa, tony oraz znaczenia wyrazów i doda do Twojej listy nauki.
Program dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej dzięki czemu możesz cieszyć się efektywną i niedrogą nauką w zaciszu własnego domu. Program w wersji dla dorosłych kosztuje jedynie 70zł jednak nie należy zapominać, że umożliwia naukę również najmłodszym. W wersji dla dzieci program Hanzilla to wydatek rzędu tylko 15zł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

interactiveart.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here