Wybierając się z psem w podróż, często decydujemy się po prostu na zostawienie mu miejsca na tylnej kanapie samochodu albo na to, by siedział u naszego boku w autobusie czy pociągu. W przypadku mniejszych ras warto jednak rozważyć alternatywę, która przyda się także podczas innych okazji, jak choćby wizyta u weterynarza.

Transporter dla pieska

Pomimo iż jest to rzadko wykorzystywane rozwiązanie, czasami inwestycja w plastikowy transporter dla psa może być dobrym pomysłem. Sprawdzi się między innymi w przypadku bardziej bojaźliwych zwierząt, które dzięki temu będą mogły poczuć się bezpieczniej, widząc wokół siebie dobrze zabudowane ścianki. Jest to także bezpieczne rozwiązanie, jeśli chcemy przewieźć naszego pupila samolotem, gdyż w tym przypadku wymagania i restrykcje są bardzo ścisłe.

Plastikowy transporter to także wygoda dla właścicieli, gdyż jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Solidne wykonanie sprawia z kolei, że pupil jest w nim bezpieczny i na pewno nie ucieknie w trakcie podróży.

Torba dla psa

Znacznie częściej wybieraną opcją jest torba na psy, wykonana z odpornego na zabrudzenia i zniszczenia, przyjemnego materiału. Dzięki miękkiemu wypełnieniu jest bardzo komfortowa i zapewnia ciepłe schronienie, które świetnie sprawdzi się zwłaszcza podczas zimowych podróży. W takiej torbie żaden piesek nie zmarznie.

Torby dla psów są też bardzo wygodne ze względu na możliwość noszenia ich na różne sposoby. Można zarówno wziąć je w rękę, jak i zawiesić na ramieniu, co sprawia, że niezależnie od sytuacji wyprawa z czworonożnym przyjacielem będzie udana. Warto przy tym zauważyć, że taka torba świetnie sprawdzi się nie tylko przy podróży własnym samochodem, ale również podczas pieszego wyjścia czy jazdy środkami transportu publicznego.

Mata samochodowa

Dla miłośników przewożenia psów jak najbardziej swobodnie, a także dla wszystkich, którzy posiadają psy większych ras, najlepszym wyborem będzie z kolei mata samochodowa. Pozwala na zabezpieczenie zarówno samego czworonożnego przyjaciela, jak i tylnej kanapy. Została wykonana z mocnego, wodoodpornego materiału, który zagwarantuje, że nawet jeśli pies ma mokre łapki i futro, których nie udało się nam dokładnie wytrzeć przed wprowadzeniem go do auta, nie pozostawi tam śladów. Również samo futro nie będzie osiadało na kanapie, co na pewno pomoże dłużej utrzymać tapicerkę w idealnym stanie.

Jednocześnie mata wykonana jest w taki sposób, aby można ją było zaczepić o zagłówki przednich siedzeń. W ten sposób chroni psa przed spadnięciem z tylnej kanapy nawet podczas ostrzejszego hamowania. Dzięki temu ma on zapewnioną należytą swobodę i komfort, a także bezpieczeństwo, niezależnie od sytuacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here