Osiąganie rozkoszy erotycznej jest nie tylko przyjemne, ale również zdrowe. Tym bardziej że intensywny i regularnie osiągany orgazm przynosi ulgę, pomaga zredukować stres, łagodzi napięcia wewnętrzne oraz sprzyja utrzymaniu dobrego samopoczucia. By uzyskiwana przyjemność cielesna była maksymalnie zadowalająca, warto stosować w tym celu specjalne wibratory. Wśród dostępnych urządzeń znajdziesz modele wyposażone w dodatkowe funkcje, podkręcające intensywność uzyskiwanych doznań. Poniżej skupimy się na temacie wibratorów dedykowanych dla kobiecego grona odbiorców seks-gadżetów. Przedstawiamy specyfikację tej grupy produktów oraz podpowiadamy w oparciu o jakie kryteria warto dokonywać zakupu. 

Wibratory mniej i bardziej skuteczne – czyli o osiąganiu kobiecych przyjemności 

Wibratory kojarzą się przede wszystkim z wibrowaniem. Oczywiście, większość urządzeń działa w sposób wykorzystujący ten właśnie mechanizm. Emitują delikatne wibracje, które rozchodzą się po całym urządzeniu, wnikając również w Twoje ciało. Zakres dostępnych programów wibrowania może być bardzo szeroki – od delikatnego, ledwo wyczuwalnego mruczenia, po wysoce intensywne drażnienie. Niektóre modele wyposażone są także w programy dodatkowe, które obejmują zmieniający się zakres wibracji oraz ich rosnącą lub opadającą intensywność. 

Oprócz mechanizmu wibrowania wibratory mogą również wykorzystywać inne metody oddziaływania. Popularne są między innymi wibratory soniczne, wybierane przez wiele kobiet niezadowolonych możliwościami konwencjonalnych urządzeń. Typowy wibrator soniczny działa w oparciu o mechanizm emitujący delikatne fale dźwiękowe. Wchodzą one w rezonans z tkankami Twoich miejsc intymnych, doprowadzając do ich zogniskowanej stymulacji. 

Kształt i sposób wyprofilowania wibratora – jak dobierać, by trafić?

Większość dostępnych wibratorów ma podłużny kształt, a ich długość wynosi od kilkunastu centymetrów do nawet ponad 20. Warto także zwrócić uwagę na pozostałe parametry fizyczne – w tym przede wszystkim na średnicę. Szczególnie dobrze wypadają wibratory o rozbudowanym, opływowym kształcie, w których konstrukcji znajdują się zarówno zwężenia, jak i szersze fragmenty. Wibratory takie gwarantują maksimum rozkoszy po ich wprowadzeniu w miejsca intymne. 

Niektóre modele są też wyposażone w dodatkowe elementy konstrukcyjne, których funkcjonalność możesz wykorzystać w trakcie zabaw łóżkowych. Mowa między innymi o wibratorach wyposażonych w masażery łechtaczki. Urządzenia takie pozwalają na osiągnięcie maksymalnej rozkoszy i często stanowią główny element erotycznej kolekcji. 

Dobrym pomysłem będą też wibratory wyposażone w takie dodatkowe opcje jak możliwość sterowania ich pracą za pośrednictwem telefonu. Wybrane modele posiadają aplikacje, które możesz ściągnąć za darmo. Możesz wykorzystać ten fakt podczas swoich zabaw z partnerem. Warto też zwrócić uwagę na wibratory ruchome, których wybrane fragmenty mogą się obracać, pulsować lub wykonywać dodatkowy masaż. Najczęściej, dotyczy to elementów odpowiedzialnych za stymulację łechtaczki. 

Warto też wspomnieć o wibratorach pompowanych, szczególnie popularnych wśród amatorów BDSM. Wibratory takie pozwalają na rozciąganie miejsc intymnych, ich trenowanie oraz rozmaite inne oddziaływania. Wiele osób wykorzystuje wibratory pompowane przed przejściem do innych, bardziej „wysublimowanych” praktyk erotycznych, np. fistingu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here