Nie ma czegoś takiego jak nuda. Jest tylko brak pomysłów. Z pewnością każdy je znajdzie, jeśli tylko uzyska odpowiednią inspirację. Zatem jakie mogą być pomysły na zwalczanie nudy? Nazwijmy nasze coś na nudy!
Po pierwsze: dobry film. Każdy z nas lubi coś oglądać. Trzeba tylko wiedzieć, w którą stronę bardziej nas ciągnie. Czy wolimy zabawną komedię i zrywanie boków, czy też wolimy odrobinę strachu i chcemy później w przerażeniu dzwonić do znajomych. Mnogość portali oferujących dobre filmy i to całkowicie za darmo pozwala nam na szeroki wybór opcji. Filmweb pomoże wybrać.
Po drugie: książka. Podobnie jak z filmami. Różne opcje i wiele do wyboru. Można zainspirować się listami bestsellerów Empiku albo poleceniami ze strony lubimyczytac.pl. Tam z pewnością znajdziemy długie posty, gdzie ludzie opisują swoje zdanie. I czy są na tak, czy też na nie.
Po trzecie: idź na zakupy. Nie musisz kupować ciuchów, może je obejrzeć. Pośmiać się z nowych trendów albo je docenić. Pośmiać się z ludzi. Wyjdź przed siebie.
Po czwarte: kawa ze znajomymi albo dobry obiad w modnej dzielnicy w dobrej restauracji. Zamów coś, czego wcześniej nie jadłeś. Może akurat odkryjesz smak życia i będziesz bardzo zadowolony. Nie zamykaj się na podobne smaki, tylko odkrywaj nowe. To z pewnością poskromi nudę, która cię dopadła.
Nie warto uważać, że wszystko jest nudne. Trzeba iść przed siebie i szukać tego, co nas zainteresuje i do reszty pochłonie. To może być jakieś nowe hobby. Znajdziemy je jednak tylko wtedy, gdy wyjdziemy z domu. Może warto wreszcie się odważyć i spróbować?

ladychwila.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCofka na Bałtyku
Następny artykułCukry i takie inne…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here