Łomianki to podwarszawska miejscowość, położona nie dalej niż 15 kilometrów od stolicy. Właśnie w tej lokalizacji zauważa się wzmożony rozwój, jeśli pod uwagę weźmiemy inwestycje budowlane. Bliskość Warszawy, dogodne tereny, doskonała infrastruktura, a jednocześnie bliskość łona natury, to tylko niektóre atuty, które potwierdzają dobry wybór właśnie Łomianek jako miejsca do życia.

Co ciekawe, w Łomiankach zamieszkuje coraz więcej ludzi młodych oraz rodzin z małymi dziećmi. Trzeba zaznaczyć, że wpływ na to mają także ceny tutejszych nieruchomości, szczególnie tych na rynku pierwotnym. Największym zainteresowaniem cieszą się dzisiaj bliźniaki. Łomianki są jedna z miejscowości, w których takie inwestycje powstają dosłownie jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Bliźniak jest doskonałą namiastką wolnostojącego domu, za to daje o wiele większą swobodę codziennego funkcjonowania aniżeli mieszkanie w bloku. Za cenę takiej nieruchomości w Łomiankach moglibyśmy kupić jedynie niewielkie mieszkanie w stolicy.

Atuty Łomianek

Warszawiacy coraz częściej uciekają z metropolii. Wybierają dom pod warszawą, by odpocząć od zgiełku miasta, hałasu, stresu, ciągłego pośpiechu, ale też spalin i smogu. W stolicy pracują, ale czas wolny od pracy raczej wolą spędzać w bardziej dogodnych warunkach.

Dlaczego właśnie Łomianki? To miejscowość położona blisko Warszawy, z dobrym dojazdem do centrum stolicy, więc dojazd do pracy nie stanowi większego problemu. Cieszy też dobrze rozwinięta infrastruktura, bogate zaplecze handlowe, usługowe, gastronomiczne, edukacyjne, kulturalne i rozrywkowe. W Łomiankach prężnie działa galeria handlowa, mieszkańcy korzystają też z weekendowego targu z ekologicznymi produktami.

Zaletą jest też bliskość terenów zielonych, chociażby Puszczy Kampinowskiej. Już samo mieszkanie w domu z własnym ogródkiem, garażem i wolną przestrzenią sprzyja bardziej relaksacyjnemu spędzaniu wolnego czasu.

Pamiętajmy, że Warszawa się rozrasta, a jej granice się przesuwają.  Weźmy pod uwagę, że 15 kilometrów odległości przy tak dużej metropolii nie stanowi dzisiaj już większego problemu, tym bardziej że z Łomianek do stolicy wiedzie dobra, szeroka trasa, która zapobiega powstawaniu korków. Jeśli planujesz zakup nieruchomości, zastanów się nad taką inwestycją. Przecież od tego zależeć będzie Twoje dalsze życie. Warto przeżyć je w optymalnym komforcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here