Aby otrzymać bez kłopotu kredyt, nawet gotówkowy, muszą być spełnione pewne obostrzenia. W przypadku banków bardzo ważne jest nie tylko to, aby mieć zagwarantowane środki na koncie do spłacenia swojego powziętego zadłużenia, ale także historia kredytowa. Wpływ na nią i to, jak jest ukształtowana mają wszystkie nasze dotychczasowe kredyty oraz pożyczki, jakie kiedykolwiek na siebie braliśmy. Wszystkie nasze spóźnienia, także te związane z płaceniem rachunków, również mogą zostać odnotowane w rejestrze BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej. Banki nie są zbyt przychylne naszym wnioskom kredytowym, jeśli w naszej dokumentacji znajdzie się choćby najkrótszy wpis.
Kredyty gotówkowe bez BIK są dzisiaj najczęściej nazywane kredytami dla zadłużonych ze względu na to, że jeśli z jakiegoś powodu nie możemy pochwalić się wpisem w BIK, to znaczy, że mamy nie lada kłopot. W Internecie można znaleźć sporo informacji na ten temat, a także niemało rankingów odnoszących się do najlepszych ofert w danym miesiącu. Co ciekawe, nie tylko banki wychodzą naprzeciw osobom z problemami finansowymi – coraz częściej są to para banki, wychodzące naprzeciw tym najbardziej potrzebującym, a więc najwierniejszym klientom. W przypadku instytucji parabankowych nie można jednak mówić o kredytach, gdyż te są zarezerwowane dla banków działających w oparciu o prawo bankowe, cze gonie mogą robić firmy pożyczkowe.
Propozycje kredytów gotówkowych bez BIK można znaleźć całkiem sporo. Na przykład Rapida Money proponuje pożyczkę w wysokości od 2 500 do nawet 25 000 złotych na okres od dwunastu do czterdziestu ośmiu miesięcy. Nie jest potrzebne zaświadczenie o zarobkach, a osoba starająca się o świadczenie może mieć na sobie nawet komornika sądowego. RRSO w przypadku tego kredytu gotówkowego bez BIK wynosi 46,10%, jest więc naprawdę kuszącą opcją. Dodatkowo cała procedura jest do załatwienia za pomocą Internetu, wygodnie i bez wychodzenia z domu.
Nieco wyższe RRSO, wynoszące 66,75% oferuje Profi Credit – tutaj pożyczyć można od 500 do 25 000 złotych na czas od sześciu do trzydziestu sześciu miesięcy. Firma dopuszcza udzielenie pożyczki osobom mającym inne zobowiązania. Tutaj także wszystkie formalności można załatwić jedynie przez Internet. Do otrzymania pieniędzy wystarczy zaświadczenie o otrzymywanych dochodach.

latawcedmuchawce.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here