W momencie, gdy nadchodzi Dzień Babci lub jej urodziny, nagle w naszych głowach pojawia się pustka. Nie wiemy jaki prezent wybrać, żeby sprawić jej przyjemność. Zazwyczaj jest tak, że z prezentem dla najbliższych mamy największy problem, ponieważ zależy nam żeby to było coś wyjątkowego. A tak naprawdę każda babcia ucieszy się nawet z drobiazgu. Ważne jest tylko to, żeby dopasować go do indywidualnych preferencji.

Kijki do nordic walking’u

Nordic walking stał się bardzo popularny w ostatnich latach, zwłaszcza wśród seniorów. Jest to idealny sposób na wypracowanie w sobie nawyku, codziennej aktywności fizycznej. Jest to świetny prezent dla babci, która jest aktywna i nie potrafi wysiedzieć bezczynnie w domu. Podczas spaceru z kijkami, będzie mogła zaangażować więcej mięśni, co wpłynie pozytywnie na witalność jej organizmu.

Fotoksiążka

Jest to książka wydrukowana w technologii cyfrowej. Można w niej z łatwością umieścić zdjęcia z przeszłości naszej babci, będzie to wspaniała pamiątka, do której będzie mogła wracać w dowolnej chwili. Gdy tylko najdą ją wspomnienia. Aby stworzyć taką fotoksiążkę wystarczy wybrać ulubione zdjęcia, które są umieszczone na dysku i załadować do szablonu.

Mikser kuchenny

Jeżeli nasza babcia uwielbia krzątać się w kuchni, to jest to prezent idealny dla niej. W końcu porządny mikser to nieodłączne narzędzie każdej gospodyni domowej. Zazwyczaj jest tak, że babcie korzystają z tych samych urządzeń przez wiele lat, szkoda im je wymienić na nowe. Dlatego to jest idealna okazja, żeby im ułatwić wymianę.

Masażer do stóp

Seniorzy bardzo często mają problemy z opuchniętymi i obolałymi stopami. Wybierając masażer na prezent, podarujemy swojej babci urządzenie, które chociaż częściowo uśmierzy ból w obrębie kończyn dolnych. Na rynku dostępne są różne modele tego typu sprzętu, możemy wybrać wersję wodną lub klasyczny, drewniany wałek z kolcami. Przed wyborem, warto po cichu podpytać się babci, czy w ogólne może używać czegoś takiego.

Kubek z napisem

Pewnie wiele osób pomyśli, że jest to oklepany pomysł. Jednak jeżeli nigdy wcześniej, nie obdarowaliśmy swojej babci czymś takim, to warto wziąć go jednak pod uwagę. Kubek ze specjalną dedykacją lub ulubionym cytatem sprawi ogromną radość każdej babci.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/co-kupic-dla-babci-jaki-prezent-bedzie-najlepszy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here