Silvets to suplement diety, który pojawił się na polskim rynku stosunkowo niedawno, a już zdążył zrobić niemałe zamieszanie. Zapytacie dlaczego? Producent na swojej stronie internetowej zamieścił informację, iż zapasy Silvets wyczerpują się z powodu ogromnego zapotrzebowania na ten suplement. Polacy pokochali tabletki Silvets ze względu na rewelacyjne zestawienie aż sześciu składników aktywnych, których działanie wzajemnie się uzupełnia, dzięki czemu pomagają szybko schudnąć i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Głównym składnikiem suplementu Silvets jest wyciąg z jagód Acai, który w połączeniu z zieloną herbatą, guaraną, papryką cayenne, L-karnityną i piperyną pozwala osiągnąć rezultaty o wiele szybciej niż stosowanie wszystkich tych składników osobno. To rewelacyjny preparat w walce z nadwagą. Dodatkowo, składniki aktywne zawarte w tym suplemencie pozwalają zwiększyć pokłady energii, a ta z kolei przyczynia się do spalania dodatkowych kalorii.

Jakie składniki zawiera Silvets?

1. Jagody Acai – bardzo silny przeciwutleniacz zawierający kwasy (Omega 3, 6 i 9), a także kompleks witamin (A, C, E, B1, B2, B3) potas, wapń, magnez, miedź i cynk. Jagody Acai zawierają antocyjany i flawonoidy, dzięki czemu chronimy organizm przed stresem oraz wspomagamy odbudowę jego komórek. Składniki zawarte w jagodach Acai przyspieszają metabolizm, ograniczają uczucie łaknienia oraz dodają energii niezbędnej w procesie odchudzania.Jagody Acai
2. Zielona herbata – zmniejsza łaknienie, przyspiesza spalanie tłuszczu, poprawia metabolizm oraz normalizuje poziom cholesterolu.
3. Guarana – to lecznicza roślina z Ameryki Południowej. Jej skład chemiczny przypomina kofeinę i podobnie jak ona, działa stymulująco oraz zapewnia przypływ energii.
4. Papryka Cayenne – dzięki zawartości kapsaicyny rozgrzewa organizm zmuszając go tym samym do spalania większej ilości kalorii.
5. L-karnityna – wspomaga organizm w procesie produkcji energii. Dodatkowo stymuluje produkcję mięśni oraz redukuje zmęczenie np. po wyczerpującym treningu.
6. Piperyna – substancja występująca naturalnie w czarnym pieprzu. Składnik ten pomaga pozwala na lepsze wchłanianie witamin oraz substancji mineralnych, a ponadto pozwala spalać tłuszcz oraz zapobiega jego nadmiernego magazynowaniu w procesie trawienia.

suplement diety Silvets pomoże zadbać o sylwetkę

Jakie są inne zalety Silvets?

Silvets zawiera całą gamę składników, które połączone razem stanowią idealną mieszankę kilkukrotnie przyspieszającą odchudzenie. Oprócz tych właściwości, Silvets ma zbawienny wpływ na cały organizm. Oznacza to, że składniki zawarte w tym suplemencie zapobiegają infekcjom, odmładzają, dodają energii, oczyszczając organizm z toksyn, a tym samym podnoszą odporność organizmu. Jeżeli zastanawiasz się, czy Silvets to preparat dla Ciebie, sprawdź to.

Dlaczego warto wybrać Silvets?

Składniki tego preparatu zostały dobrane w taki sposób, aby wspomagać spalanie tłuszczu, przyspieszyć metabolizm i jednocześnie dostarczyć organizmowi dodatkowej energii. To właśnie dlatego tabletki te stały się hitem wśród suplementów na odchudzanie dostępnych na polskim rynku. Na polskim rynku nie ma drugiego tak kompleksowego suplementu diety. Jeśli dotychczas stosowane przez Ciebie preparaty nie przynosiły rezultatu, czas to zmienić sięgając po sprawdzony środek, jakim jest Silvets. W końcu uwierzysz, że można spalić tłuszcz szybciej i efektywniej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here