Jeżeli przed skorzystaniem z usług z dziedziny medycyny estetycznej powstrzymuje Cię mit o męskości i obawa przed uznaniem za ,,niemęskiego”, to musisz jak najszybciej zapomnieć o tych wszystkich bzdurach, które słyszałeś! Dbanie o siebie jest męskie i potwierdzi to każda kobieta, niewiele przedstawicielek płci pięknej wybierze nieumytego samca alfa, zamiast zadbanego i stylowego mężczyzny.

Jak prezentuje się oferta zabiegów dla mężczyzn?

Jest taka sama jak w przypadku tych dla pań. Nie ma podziału na te tylko dla kobiet i na te tylko dla mężczyzn. Są jednak wykonywane trochę inaczej, bo męska skóra różni się nieco od kobiecej. Oczywiście, na niektóre częściej decydują się kobiety, jak na przykład powiększanie ust, a na niektóre panowie, ale nie ma wyodrębnionej kategorii zabiegów, tylko dla panów. Mężczyźni stanowią około dwudziestu procent pacjentów klinik zajmujących się medycyną estetyczną, więc nie bój się, że dermatolog zdziwi się na Twój widok. Na pewno pomoże Ci z wyborem odpowiedniego zabiegu i zaopiekuje się Tobą, jeśli będziesz czuł się nieco zagubiony.

Dbanie o skórę to podstawa

Faceci decydują się często na tak zwane ,,skin care”, czyli dbanie o swoją skórę, czym w dzisiejszych czasach powinien zainteresować się każdy. Dobry krem do twarzy do absolutne minimum, jeżeli chcesz zdrowo wyglądać. W każdej dobrej drogerii znajdzie się ktoś, kto pomoże Ci dobrać najlepszy krem do rodzaju Twojej skóry. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, to zainteresuj się zabiegami z zakresu peelingu. Pomoże on usunąć martwy naskórek i oczyści cerę. Zapytaj też dermatologa o maseczki. Świetnie wpływają na skórę.

Najpopularniejsze zabiegi wśród mężczyzn

Nie tylko kobiety decydują się na regulowanie wyglądu twarzy za pomocą zastrzyków. Przeprowadzanie takich zabiegów u mężczyzn ma oczywiście inny cel niż u płci pięknej. Panom często zależy na podkreśleniu linii szczęki i uzyskaniu męskiego konturu ust, dlatego dermatolog podejdzie do zabiegu trochę inaczej. Oferta jednak jest tak samo szeroka, jak w przypadku zabiegów dla pań. Skin lifting, skin booster czy wstrzykiwaniu odpowiedniego kwasu, pomoże pozbyć się zmarszczek, na czym panom zależy czasem bardziej niż kobietom. Zapytaj dermatologa, jakie zabiegi będą dla Ciebie najodpowiedniejsze i działaj!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Dermokliniki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here