Blizny i rozstępy pociążowe to zmora bardzo wielu kobiet. Niektóre z nich wręcz boją się zajść w ciążę i desperacko próbują zapobiec rozstępom. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna jest w stanie zniwelować efekt rozstępów już po kilku mało inwazyjnych zabiegach!

Zabiegi niwelujące blizny

Medycyna estetyczna Katowice oferuje likwidację blizn, które nie wyglądają zbyt estetycznie na ciele. Są to przede wszystkim blizny zgrubiałe, rozległe, pooparzeniowe – takie, które trudno jest zamaskować. Niektóre blizny to nie tylko problem estetyczny – wywołują one świąd, a nawet ból czy przykurcze, dlatego warto z nimi walczyć. Klinika medycyny estetycznej katowice jest w stanie uporać się z bliznami różnego rodzaju – choć najlepsze efekty przynosi terapia świeżych blizn.

Nowoczesne usuwanie blizn i rozstępów

Rozstępy pozostające po ciąży to pręgi, które mają kolor jaśniejszy od skóry, a w niektórych sytuacjach wręcz siny lub czerwony. Wyglądają nieestetycznie, a skóra w tych miejscach jest gąbczasta i wiotka. Jeśli chodzi o Katowice medycyna estetyczna jest w stanie zniwelować je poprzez różne zabiegi. Kuracja osoczem bogatopłytkowym pozwala w sposób naturalny przyspieszyć procesy regeneracyjne skóry. Zabieg laserowy również pobudza regenerację skóry i naprawia ją, pozostawiając skórę w tym miejscu gładką i bez blizn.

Czy można trwale pozbyć się blizn?

Medycyna estetyczna Katowice to najlepszy sposób na pozbycie się blizn i rozstępów. Nie oszukujmy się – odpowiednia dieta, aktywność fizyczna czy masaże są w stanie wspomóc procesy regeneracyjne, ale nie są w stanie zastąpić całkowicie zabiegów medycyny estetycznej. Dobra klinika medycyny estetycznej Katowice zaoferuje Ci odpowiednie do zaawansowania blizn oraz sposobu zbliznowacenia zabiegi, które pomogą trwale pozbyć się szpecących blizn i rozstępów. Jeśli chodzi o Katowice medycyna estetyczna jest tutaj coraz bardziej popularna. Spotkać można coraz więcej profesjonalnych gabinetów, które oferują doskonałe usługi za pomocą najnowocześniejszej aparatury, i to w dobrych cenach. Każda osoba pragnąca poczuć się lepiej po zmianie swojego wyglądu, może skorzystać z usług estetycznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Są one z roku na rok coraz korzystniejsze, bo i kobiety zaczynają rozumieć, że tego rodzaju zabiegi nie są bardzo inwazyjne i nie są już zarezerwowane tylko dla wyższych sfer.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here