Zastanawiasz się użyciem żelu budującego do paznokci, ale nie wiesz tak naprawdę dlaczego ten produkt jest tak polecany? Już od paru dobrych lat pozostaje jednym z ulubionych sposobów kobiet na manicure. Powodów jest kilka i nie jest to bynajmniej chwilowa moda.

Prognozy są jasne – to się szybko nie zmieni. Dlatego dzisiaj chcemy Cię przekonać do tego, żebyś zainteresowała się tą techniką zdobienia paznokci. Przedstawiamy 3 powody, przez które powinnaś spróbować przetestować je także na swoich dłoniach!

Żel budujący to sposób na zapuszczenie paznokci

Być może nie jesteś zadowolona ze stanu swoich paznokci. Nie jesteś sama – z tym problemem zmaga się wiele z nas. Krótkie, łamliwe i trudno je zapuścić do oczekiwanej długości. Pewnie próbowałaś już wielu sposobów, od tych polecanych przez babcię, jak skrzyp polny, po najnowsze preparaty na porost paznokci. Ale czy wzięłaś pod uwagę prosty sposób taki jak użycie podstawowego produktu, jakim jest żel budujący?

To wyjątkowy produkt pozwalający jednocześnie ozdobić i wzmocnić paznokcie. Wybierz dowolny kolor, który Ci się podoba. Po jego nałożeniu Twoje paznokcie będą spokojnie odrastać. Zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych – na przykład wody i chemii domowej. Zapobiegniesz też uszkodzeniom i zarysowaniom płytki. Jednocześnie paznokcie będą też pięknie wyglądać!

Paznokcie żelowe o wymarzonym kształcie i długości

Jeśli nadal nie jesteś przekonana i uważasz, że Twoje paznokcie nie są stworzone do zapuszczania, ale jednocześnie chciałabyś, żeby były długie – nic straconego. Zawsze możesz przedłużyć je do takiej długości, o jakiej marzysz. Z pomocą żelu budującego unikniesz doklejania sztucznych paznokci! Może być on używany jako swego rodzaju szkielet, przedłużający Twoją naturalną płytkę paznokcia. 

W tym celu umieszczasz pod swoim paznokciem specjalny szablon do przedłużania paznokci. Następnie nabudowujesz na paznokciu oraz szablonie kolejne warstwy. Po utwardzeniu pod lampą czas na odpowiednie spiłowanie – do kształtu, jaki lubisz. Długość wyrównujesz tak, aby wszystkie paznokcie były równe. I gotowe! Jeśli dotychczas myślałaś, że przedłużanie paznokci jest trudne i długo trwa – naprawdę wypróbuj żel budujący.

Trwały i mocny manicure nawet do 4 tygodni!

To najczęstszy powód, jaki sprawia, że kobiety tak często sięgają po żel budujący. Dlatego zostawiliśmy ten smaczek na koniec! Jednorazowy manicure daje aż 4 tygodnie bez zmartwień! Nic nie odpryskuje, nic nie ściera się z brzegów. Żel do ostatnich dni błyszczy z taką samą intensywnością, jak po nałożeniu. 

Z własnego doświadczenia wiemy, że kolor nie znudzi Ci się zanim będziesz musiała powtarzać cały proces. Możesz spokojnie jechać na wakacje, albo rzucić się w wir pracy. Twój manicure i tak będzie nienaganny. Dzięki temu będziesz miała jedną sprawę z głowy! Dopiero odrosty dadzą Ci znać, że czas na nowy.

Odkrywaj kolejne żele do paznokci z Semilac

Poznałaś zatem już 3 powody, dla których warto używać żelu budującego do stylizacji paznokci. Kiedy zdecydujesz się go wypróbować, na pewno znajdziesz tych powodów znacznie więcej. Odkrywaj świat stylizacji paznokci razem z żelami i ciesz się trwałością i najwyższą jakością produktów do paznokci. 

Oprócz produktów takich jak żel budujący, znajdziesz w sieci także bogatą gamę akrylożeli, kolorowych żeli i lakierów hybrydowych oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów. Dzięki nim wykonasz idealny manicure od A do Z! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here