Jaka peruka dla osób po chemioterapii?

0
1033

Konieczność poddania się zabiegowi chemioterapii to jedno z najbardziej traumatycznych doświadczeń, jakie może przeżyć człowiek. Co prawda terapia taka pozwala mu z dużą dozą prawdopodobieństwa wyeliminować z organizmu rozwijający się nowotwór, jednakże nie pozostaje ona bez wpływu na organizm ludzki. Jednym z rezultatów leczenia jest bowiem utrata wszystkich lub też znacznej ilości włosów na głowie.

Rzeczona sytuacja nie musi jednak być naszym osobistym końcem świata i wiązać się z brakiem możliwości opuszczania czterech ścian domu z obawy przed ostracyzmem lub odtrąceniem. Pacjenci oddziałów onkologicznych odwiedzają nasz zakład niejednokrotnie, najczęściej z naszego katalogu wybierając produkty powstające na bazie włókien syntetycznych. Jest to w pełni zrozumiałe – pozwalają one cieszyć się pięknym wyglądem oraz błyskawicznie odzyskać pewność siebie bez jednoczesnego wydawania na ten cel fortuny. Co więcej, peruki sztuczne poddają się farbowaniu oraz zabiegom stylizacyjnym, co oznacza, że w dowolnym momencie można zmienić ich wygląd, dopasowując go do obecnego samopoczucia czy preferencji pacjenta.

Niezwykle miło jest nam obsługiwać takich klientów, bowiem już podczas pierwszych przymiarek zauważyć można jak na ich twarzach zakwita szczery uśmiech ulgi oraz wdzięczności. Mogą oni bowiem w nowo nabytym wyrobie udać się do znajomych lub rodziny zachwycając burzą pięknych, zdrowych włosów, a przykry epizod walki z nowotworem pozostawić raz na zawsze za sobą. Można więc powiedzieć, że produkt tego typu ma działanie terapeutyczne, jako że umożliwia poprawę samooceny oraz utwierdzenie pacjenta w przekonaniu, że dalej wyglądać on może wręcz zniewalająco, a pobyt w szpitalu zupełnie niczego nie zmienił – a już na pewno nie na gorsze. Zapraszamy do wizyty w naszym salonie wszystkich zmagających się ze skutkami chemioterapii. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy będziemy w stanie dobrać wyrób idealnie odpowiadający Państwa oczekiwaniom oraz sprawić, że poczują się Państwo pięknie w swoim ciele.

Peruki Lublin

Salon Peruk Rokoko

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here