Modne i stylowe blaty do stołów z laminatu HPL cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą bliżej poznać niesamowite blaty z laminatu HPL, które spotkać można w restauracjach i różnorodnych lokalach gastronomicznych.

Blaty laminowane HPL

Ten niesamowity rodzaj blatów jest wykonany praktycznie tak samo, jak popularne płyty laminowane. Jedyną różnicą jest tutaj grubość płyty oraz sama grubość laminatu. Obecnie standardem dla blatów jest grubość 28mm i 33mm. Jeżeli chodzi o sam laminat, to odpowiednio ma on 0,50mm i 0,80mm.

Blaty do stołów z laminatu HPL są w dzisiejszych czasach nie tylko najpopularniejszym, ale również najtańszym rozwiązaniem, dlatego też cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Dostępne są one w bardzo dużej ilości kolorów i dekorów, dzięki czemu każdy odnajdzie blaty, które zaspokoją jego indywidualne oczekiwania.

Na co należy uważać?

W przypadku blatów z laminatu HPL istnieje niestety ryzyko puchnięcia. W żadnym wypadku nie można doprowadzić do tego, aby woda przedostała się do płyty wiórowej. Puchnięcia pojawiają się najczęściej w miejscach uszkodzeń mechanicznych albo w miejscach, które są najbardziej narażone. Mowa tutaj oczywiście o wszelkich połączeniach i krawędziach.

Najbardziej narażone są mocno intensywnie używane blaty, dlatego też w lokalach użytkowych warto postawić na wysokiej jakości produkty od renomowanych producentów, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach.

Oryginalne blaty sklejkowe

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się blaty sklejkowe, które doskonale nadają się do stolików na jednej nodze. Jest to najlepszy wybór dla nowoczesnych barów i kawiarni. Godne uwagi są przede wszystkim modele wykonane z drewna brzozowego, które są bardzo wytrzymałe.

Aby zwiększyć żywotność blatów sklejkowych wielu producentów pokrywa je 2mm warstwą laminatu HPL. Można zamówić matowe i połyskujące laminaty w dowolnym kolorze, które są w stanie ożywić nawet najbardziej ponury lokal. Blaty te doskonale sprawdzą się także w stylowych hotelach i nowoczesnych biurach.

Blaty do stołów z laminatu HPL znaleźć można w ofercie sklepu Demico.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here